PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW


PRZEDŁUŻANIE - WŁOSÓW METODĄ RACOON

Proces przedłużania Metodą Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów.
Włosy przedłużane metodą Racoon wyglądają całkowicie naturalnie i poruszają się jak własne. 
Olbrzymia w tym zasługa najwyższej jakości włosów naturalnych oraz unikalnego kleju.

Zapraszamy do salonu Aneta Sordyl w Andrychowie.
NK - EXTENSION

Nasze produkty to unikaty - a nie masowa produkcja. Najlepsza jakość naturalnych włosów, duży asortyment produtków jak i współpraca z naszymi klientami na całym świecie pozwoliły na stworzenie firmy NK-EXtension, która reprezentuje najwyższą jakość.

Włosy NK-Extension oferowane są w różnych odcieniach od naturalnych i modnych przez ciemno - czarne aż do najjaśnejszego blondu.
Ponadto na życzenie klienta możliwe są różne odcienie mieszane, pasemkowe oraz specjalnie farbowane.
W razie potrzeby doradzimy i pomożemy Państwu chętnie w wyborze koloru i struktury.
Struktury naszych włosów:

Obojętnie czy proste czy mocno kręcone, z naszymi pasemkami mogą Państwo każde włosy perfekcyjnie przedłużyć lub zagęścić
Struktura 1 – proste do lekkich naturalnych fal po umyciu
Struktura 2 – delikatne naturalne fale
Struktura 3 – mocne fale do lekko kręconych
Struktura 4 – elastyczne, sprężyste loki

Na życzenie klienta produkujemy trwale kręcone pasemka we wszystkich wymaganych wielkościach wałków.Oferujemy ogromny asortyment standardowy wysokiej jakości produktów oraz zamówienia specjalne na życzenie.
• 5 długości standardowych : 20cm, 35cm, 50cm, 65cm i 80cm
• 4 struktury włosów: proste do lekko falowanych, naturalnie falowane, mocno falowane do kręconych
• 24 kolory naturalne jak i 5 kolorów fantazyjnych dla stylistycznych efektów
• Bicolor, Tricolor jak i specjalne farbowanie na życzenie klienta
• Crystal Lights ze szlachetnymi kryształkami Swarovskiego

Nie wszystkie włosy nadają się do produkcji wysokiej jakości EXtension. Występują bardzo duże różnice w jakości i trwałości oferowanych na rynku pasemek. 
Dla produkcji naszych EXtension zawsze najważniejsza jest optymalna jakość włosa. Dlatego NK – Extension stosuje wyłącznie nietraktowane chemicznie i zdrowe warkocze z nieuszkodzoną łuską włosa. Tylko w ten sposób można wyprodukować naturalne i trwałe pasemka i uczesać każdą wymarzoną fryzurę.

Od stycznia 2012 używamy do naszych produktów wyłącznie wysokojakościowy włos z Mjanmy – kiedyś Birma. Coraz bardziej nasz błyszczący, jedwabisty i łatwy do pielęgnacji włos zachwyca nasze klientki. Indyjskie włosy ze świątyni, które były na początku naszej działalności "głównym materiałem", nie nadaje się więcej z powodu naszych bardzo wysokich wymagań w stosunku do jakości.

Zbyt często dostarczany włos ze świątyni był farbowany henną lub wymieszany z włosami Non-Remy, przez co naturalny włos filcował się i nie nadawał się do naszej produkcji.Nasze produkty produkowane są ręcznie. Każde zamówienie produkowane jest indywidualnie. Wszystko, od wyboru odpowiednich włosów do obróbki każdego produktu podlega ścisłej i stałej kontroli jakości, żeby każdą klientkę móc zadowolić w 100%.

NK - EXtensions wyróżniają się przez:
• wykonanie z najlepszego surowca
• wszystkie pasemka maja nienaruszona łuskę włosa
• krystaliczne, błyszczące kolory
• jedwabiście miękkie włosy o naturalnym połysku
• pełna objętość pasemka aż do końcówek
• kolorystycznie dopasowany termobonding
• indywidualna możliwość łączenia na ciepło lub ultradźwięki

Nasz wypróbowany bonding wykonany jest ze specjalnego termoplastycznego tworzywa, które produkowane jest dla naszej firmy w Niemczech.

Daje się łatwo modulować i gwarantuje wielomiesięczną trwałość.
• punkt topienia przy 150°
• wielomiesięczna trwałość.
• kolorystycznie perfekcyjnie dopasowane do koloru włosów
• bez żadnego ryzyka alergii –zarówno materiał jak i pigmenty farby zostały starannie przetestowane.

Nasze pasemka są łatwe i proste w pielęgnacji. 
Ważne jest, aby stosować dobrej jakości produkty. Seria pielęgnacyjna NK – Extension jest specjalnie dopasowana do potrzeb naszych włosów, żeby utrzymać krystaliczność koloru i naturalny połysk. Wysokiej jakości NK – Extension- szczotka z naturalnym włosiem jest niezastąpiona w codziennej pielęgnacji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz