piątek, 28 listopada 2014

ALCINA

Kompleksowy system dla indywidualnego piękna. Nasze przekonania i naszą wiedzą odzwierciedlają się w każdym z naszych produktów. Każdy nowy produkt w naszym systemie jest tworzony przez długi okres intensywnych badań w spełniających wszystkie wymagania warunkach - zawsze w zgodzie z zasadami Dr. Kurta Wolffa.

INDYWIDUALNOŚĆ

Z punktu widzenia genetyki, ludzie mają różne rodzaje włosów. Włos przetłuszcza się zbyt szybko albo zbyt wolno, jest gruby lub delikatny, bardziej lub mniej wrażliwy. Z powodu różnych wpływów środowiska, na które włos jest ciągle wystawiany ( np. słońce, wiatr..), jego kondycja zmienia się a włos staje się mniej lub bardziej wrażliwy. Zabiegi chemiczne także pozostawiają swój ślad. Aby utrzymać naturalną równowagę włosa, aby włos był mocny, błyszczacy i ładny, potrzebuje on indywidualnej pielęgnacji.
Wszystkie produkty z serii Pielęgnacji Indywidualnej są szczególnie dostosowane do wymagań różnych rodzajów włosów. Razem z Pielęgnacją Podstawową i Efektywną, został stworzony, zrównoważony i kompletny system pielęgnacyjny.

TOLERANCJA

Zarówno skóra głowy i włosy są bardzo wrażliwe. Podrażnienia i alergie są szczególnie nieprzyjemne i powinno się ich unikać za każdą cenę. Co więcej, kondycja włosa - szczególnie wrażliwego - nie może się zmienić na gorsze. Opierając się na licznych, testach porównujących, sprawdzamy czy struktura włosa pozostała nietknięta. Sprawdzając to, polegamy nie tylko na pomiarach ale także na praktyce i krytycznych uwagach w trakcie pracy ze stylizacja. Badamy i testujemy każdy produkt zanim będzie on gotowy na rynek i odpowiedni dla włosów klienta. Zaczynamy od ostrej selekcji poszczególnych składników, z których wybieramy te najlepszej jakości. Różne formuły są szczegłówo badane w laboratorium, aż pojawia się ostateczny produkt. Następnie intensywne testy praktyczne są przeprowadzane przez doświadczonych dermatologów i salony fryzjerskie. W rezultacie, wszystkie nasze produkty są testowane dermatologicznie i wchodzą na rynek dopiero wtedy gdy są całkowicie bezpieczne.

EFEKTYWNOŚĆ

Piękno, pielęgnacja i zdrowie to cechy, które bierzemy pod uwagę oceniając wygląd włosów. Dlatego wykonujemy praktyczne testy porównawcze na modelkach testowych najwcześniej jak jest to możliwe. Jest to jedyny sposób na zbadanie efektywności naszych nowych rozwiązań, szczególnie biorąc pod uwagę różną kondycję włosów. Na przykład krytycznym okiem oceniamy moc włosa, puszystość, gładkość i połysk i porównujemy wyniki z naszymi standardami. Ważna częścią składową jest ocena naszych modelek testowych. Opieranie sie na testach praktycznych pozwala na jak najwcześniejsze uzyskanie rezultatów w badaniu zastosowania praktycznego produktów. Bardzo rozważnie wybieramy nasze skladniki, tak aby uzyskać efektywny i nieporównywalny produkt oparty na odpowiedniej kombinacji i ilości składników. Co więcej, dzięki współpracy z dermatologami, wykorzystujemy także nowe odkrycia z zakresu medycyny do ciągłego rozwijania naszych produktów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz