ARBONNE

Pomysł, na stworzenie produktów do pielęgnacji skóry, które będą niezrównane pod względem jakości i skuteczności powstał w Szwajcarii w 1975 roku w głowie jednego człowieka – Petter’a Morck. Peter, wraz z grupą czołowych biochemików, biologów i zielarzy zapragnął spełnić swoją wizję i założył Arbonne.
Produkty Arbonne do pielęgnacji skóry, stworzone w oparciu o składniki botaniczne, zaistniały na rynku w Stanach Zjednoczonych w 1980 roku i są obecne na całym świecie za pośrednictwem sieci Niezależnych Konsultantów Arbonne. Opierając się na tych samych wartościach, oferta produktowa od tego czasu rozrosła się o produkty do pielęgnacji zarówno piękna wewnętrznego jak i zewnętrznego, zdrowia i urody, które nie mają sobie równych pod względem jakości, bezpieczeństwa, wartości, korzyści i wyników.
W Arbonne nie chodzi tylko o doskonałe produkty, ale także o wspaniałych ludzi. Rodzina Arbonne składa się z tysięcy osób pracujących po to, aby spełniać swoje większe i mniejsze marzenia. Poprzez promocje i programy motywacyjne, możliwości zwiedzenia świata, hojny plan wynagradzania i wspaniałe produkty Arbonne oferuje wyjątkową okazję, umożliwiającą każdemu spełniać wyznaczone cele i poprawiać jakość życia każdego dnia.

Arbonne Ever Green Commitment

Stawiamy na ekologię — zawsze tak było i będzie. Od składników roślinnych po przyszłościowe ulepszenia ekologiczne — bycie przyjaznym przyrodzie ma nierozerwalny związek z tym, kim jesteśmy, i jak się rozwijamy.
Wartości ekologiczne są nie tylko filarem, ale i siłą napędową naszej działalności. Przenosimy dewizę „pure safe beneficial” na nowy poziom dzięki dostosowaniu składu produktów do właściwości ekologicznych opakowań. To, co jest dobre wewnątrz, jest również korzystne na zewnątrz.
Stale szukamy nowych sposobów minimalizowania wpływu na środowisko naturalne, a nawet przyczynienia się do poprawy jego stanu. Nasze ekologiczne inicjatywy obejmują takie dziedziny, jak pozyskiwanie surowców, produkcja i działalność operacyjna oraz ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. Jesteśmy na czele zmian w branży — praktycznie wszystkie nasze wysyłane produkty mają certyfikat neutralności wobec efektu cieplarnianego. Dzięki wspólnej pracy codziennie stajemy się bardziej ekologiczni.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz