sobota, 29 listopada 2014

DERMA FRAC

Dermafrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikro igłowej twarzy, szyi i dekoltu, oparty na pierwszym na świecie systemie wykorzystującym technikę mikro nakluć skóry z jednoczesna infuzja aktywnego serum. Dla maksymalnej precyzji aplikacji, nakłuwana skóra jest zasysana podciśnieniem, a bezpośrednio po zabiegu masowana głowica emitujacą lecznicze światło LED.
Dermafrac to propozycja zarowno dla osób, które nie chcą (lub nie mogą) czekać na efekty klasycznych pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych, jak i dla tych, które nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom laserowym lub tradycyjnym iniekcjom.

JAK DZIAŁA DERMAFRAC?

Mikro nakłuwanie jest bezbolesna metoda odmładzania i rewitalizacji skory. Płynne składniki aktywne zawarte w specjalnie dobranym serum, są dostarczane bezpośrednio w głąb naskórka i skóry własciwej poprzez tysiące mikro kanalików powstałych w wyniku nakluć. Zasysanie skóry przy pomocy podciśnienia jest doskonałym drenazem, który pobudza krążenie i zapewnia lepsze odżywienia tkanek. Bezpośrednio po zabiegu wykonuje się masaż głowica emitującą lecznicze światlo LED. Osoba wykonująca zabieg ma do wyboru światlo czerwone (działanie łagodzace i anty-aging), żółte (ujedrniające) i niebieskie (antybakteryjne i przeciwzapalne).

JAKIE ODCZUCIA TOWARZYSZĄ ZABIEGOWI?

Dzięki działaniu podciśnienia pacjent odczuwa nakłucia jak mrowienie lub delikatny masaż, a lekkie zaczerwienienie może utrzymać się najdalej do nastepnego dnia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

JAK NA DRUGI DZIEŃ PO ZABIEGU WYGLĄDA SKÓRA?

Skóra nie powinna być podrażniona. Będzie dogłębnie nawilżona, rozświetlona i napięta, a makijaż utrzyma się na niej znacznie dłużej niż zwykle.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU DERMAFRAC?

Zabieg przynosi natychmiastowy efekt odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Spowodowane jest to zarówno intensywnie działającymi preparatami wnikającymi bez przeszkód w głąb skóry jak i tym, ze nakłucia odbierane są jako impuls do wzmożonej regeneracji i przebudowy. Widać to już po jednym zabiegu, ale dla długotrwalych rezultatów (porównywalnych do efektów po zabiegu laserem frakcyjnym) należy wykonać serie 6 zabiegów w odstępie co 2 tygodnie. Specjalna głowica pozwala stosować różne preparaty, nie tylko koktajle przeciwzmarszczkowe, ale takze przeciwtradzikowe, nawilżające i rozjaśniające przebarwienia. Zabieg obejmuje twarz, szyje i dekolt.

KOMU NAJBARDZIEJ POMOŻE DERMAFRAC?

Zabieg daje fantastyczne rezultaty u kobiet i mężczyzn po chemioterapii i wyniszczających chorobach, po mocnym opalaniu, u palących papierosy, gdy skóra wiotczeje lub wymaga intensywnej pielęgnacji. Można go też wykonać w ramach profilaktyki anty ageing.

Ważne:

Dermafrac to jeden z nielicznych zabiegów, który może być wykonywany w okolicach piersi. Zastosowanie odpowiednich preparatów korzystnie wpływa na tkanke budująca kobiece piersi oraz pomaga niwelować rozstępy w tej jakże delikatnej okolicy kobiecego ciała.

CO TAK NAPRAWDĘ DZIAŁA W ZABIEGU DERMAFRAC?

W tym zabiegu nie ma tzw. pustych gestow. Mikrodermabrazja faktycznie zluszcza i wygladza, mikro naklucia tworza kanaliki i umozliwiaja skoncentrowanym kosmetykom wejście w głąb skóry. Leczniczy wpływ światla na cały organizm jest w medycynie znany od setek lat. Głowica z odpowiednim światlem, która masujemy po mikro nakłuciach działa stymulująco i pobudza regeneracje skóry. Wszystkie preparaty, które nakładamy po mikro nakłuciach wchodzą głęboko dzięki mikro kanalikom prowadzącym aż do górnych warstw skóry właściwej.

JAK POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU?

Podczas całej kuracji należy stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczna, a w trakcie kilku dni po zabiegu nie korzystać z basenu.

KOMU NIE MOŻNA WYKONAĆ ZABIEGU DERMAFRAC?

Przeciwwskazania do zabiegu są nastepujące:
  • • Rany, czynna łuszczyca, wypryski, opryszczka, wysypka w miejscu zabiegu, Rak, przed nowotworowe zmiany skórne np. pieprzyki, plamy, narośla na skórze, Epilepsja,
  • • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • • Ciąża lub karmienie piersią,
  • • Nie stosować na : brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia,
  • • Zabieg laserowy twarzy lub głęboki chemiczny peeling w przeciągu ostatnich 3 miesięcy,
  • • Jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne w miejscu zabiegu, w ostatnich 3 miesiącach lub przed całkowitym zagojeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz