sobota, 29 listopada 2014

GUILL D'OR

GUILL D'OR to innowacyjna linia produktów, stworzona w oparciu o 20 letnie doświadczenie właścicieli belgijskiej firmy.
Wyselekcjonowane produkty tworzone z najwyższej jakości składników, najnowsze technologie oraz rzetelna wiedza o rynku, czyni GUILL D'OR jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiąza w zakresie stylizacji paznokci w swiatowej kosmetyce.

ONE TOUCH SYSTEM - Piękne paznokcie w 25 minut?

Metoda polega na nakładaniu bezzapachowego pudru na bazie akrylu, który nie wymaga piłowania, a więc podczas stylizacji nie zużywa się pilników i nie występuje uciążliwe pylenie. Utwardzenie proszku odbywa się szybko, bez stosowania lampy UV. Zdejmowanie lub uzupełnianie jest również bardzo proste i nie wymaga piłowania, nie niszczy tym samym płytki paznokcia. ONE TOUCH możesz nałożyć na naturalne paznokcie tworząc powłokę ochronną, a także na paznokcie wydłużone tipsami.

EASY ON EASY SOAK OFF SYSTEM - prostota lakieru, jakość żelu.

Daj się zaskoczyć żelami nowej generacji zapewniającymi wysoki połysk i wspaniały efekt do 4 tygodni. Bez odprysków i używania pilnika. Te żele w formie lakieru sprawią, że kilkoma pociągnięciami pędzelka nadasz paznokciom piękny, głęboki i trwały kolor oraz wspaniały połysk. Do wyboru szeroka gama kolorów. EASY ON EASY SOAK OFF SYSTEM można stosować na paznokciach naturalnych, akrylowych, żelowych i One Touch. Żele trójfazowe utwardzane pod lampą UV lub LED.

COLOR - bardzo prosta aplikacja, perfekcyjne pokrycie.

Kolorowy żel nie wymagający końcowego nabłyszczania. Długotrwały i piękny kolor oraz wysoki połysk. Nakładasz jak lakier, a uzyskujesz efekt prestiżowego żelu. MINUTE COLOR można stosować na paznokciach naturalnych, akrylowych, żelowych i One Touch. Utwardzany pod lampą UV lub UV LED!

QUICK FOR TWO SOAK OFF GEL - pełen kolor lub french bez zniszczonych paznokci.

Piękne kolorowe paznokcie lub stylowy manicure francuski . Szybka stylizacja i łatwe usuwanie nie niszczące naturalnych paznokci. Kolorowe żele trójfazowe, utwardzane pod lampą UV. QUICK 4/2 SOAK OFF GEL zapewnia oszałamiający efekt pięknych paznokci.

TOTAL CONTROL- wzory i pełen kolor jednocześnie.

Wszystko jest możliwe. Ekstremalnie cienkie i solidne kolorowe żele, błyszczące żele, oraz żele perłowe. Piękne kolory w designerskich pojemnikach, które każdy stylista powinien mieć w swoim salonie. Nieograniczone możliwości zdobienia i pełen wachlarz kolorów. Z użyciem pędzelków Guill D'or 100% kontroli podczas stylizacji. TOTAL CONTROL można stosować na paznokciach naturalnych, akrylowych, żelowych i One Touch.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz